Przedszkole Reda, Jana Pawła II 9C

Żłobek

ul. Obwodowa 35 G/D3 Reda

ul. Olimpijska 1A/11 Reda

MILO AKADEMIA MAŁEGO CZŁOWIEKA – opieka dzienna nad dziećmi od 6 miesiąca do 3 roku życia.

MILO AKADEMIA MAŁEGO CZŁOWIEKA to miejsce spełniające najwyższe wymagania rodziców dotyczące bezpieczeństwa, higieny i opieki nad najmłodszymi dziećmi już od 6 miesiąca życia. U nas pieczę nad Waszymi pociechami sprawuje wykwalifikowana kadra pedagogów i opiekunek.

Zależy nam, aby dzieci zdobywały w naszych placówkach doświadczenia o jakie w domu naprawdę trudno. Naszym celem jest kształcenie osobowości dziecka w najwcześniejszym okresie jego rozwoju. Pragniemy zapewnić rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny, poprzez zabawę, pielęgnację, kontakt z rówieśnikami i różnorodne zajęcia.

Potrafimy stworzyć przytulną i bezpieczną atmosferę tak aby każde dziecko czuło się jak w domu.

Dlatego Drogi Rodzicu, zadzwoń, przyjdź, porozmawiaj i zobacz, co mamy do zaoferowania…

Opłaty ul. Obwodowa:

• opieka całodzienna z wyżywieniem (6.30-17.00)- 664 zł ( w czesnym ujęte dofinansowanie z Malucha 2017 do końca 12/2017).
  • opieka do 5h dziennie z wyżywieniem- 564 zł ( w czesnym ujęte dofinansowanie z Malucha 2017 do końca 12/2017).

Opłaty ul. Olimpijska Osiedle Reda Park:

• opieka całodzienna - ( 6.30-17.00 ) - 700 zł ( wyżywienie płatne dodatkowo).
  • opieka do 5h dziennie - 600 zł ( wyżywienie dodatkowo płatne).

Opłata wpisowa - 200 zł.