Przedszkole Reda, Jana Pawła II 9C

Gdańsk, T. Śliwińskiego 7/4

Gdańsk

Gdańsk Osiedle Wiszące Ogrody ul. Sympatyczna 8/5
tel. +48 577 134 387, +48 500 134 387 (od 6.30 do 17.00)

MILO AKADEMIA MAŁEGO CZŁOWIEKA – opieka dzienna nad dziećmi od 6 miesiąca do 3 roku życia.

MILO AKADEMIA MAŁEGO CZŁOWIEKA to miejsce spełniające najwyższe wymagania rodziców dotyczące bezpieczeństwa, higieny i opieki nad najmłodszymi dziećmi już od 6 miesiąca życia. U nas pieczę nad Waszymi pociechami sprawuje wykwalifikowana kadra pedagogów i opiekunek.

Zależy nam, aby dzieci zdobywały w naszych placówkach doświadczenia o jakie w domu naprawdę trudno. Naszym celem jest kształcenie osobowości dziecka w najwcześniejszym okresie jego rozwoju. Pragniemy zapewnić rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny, poprzez zabawę, pielęgnację, kontakt z rówieśnikami i różnorodne zajęcia.

Potrafimy stworzyć przytulną i bezpieczną atmosferę tak aby każde dziecko czuło się jak w domu.

Dlatego Drogi Rodzicu, zadzwoń, przyjdź, porozmawiaj i zobacz, co mamy do zaoferowania…

• opieka całodzienna (6.30-17.00) = 850 zł ( wyżywienie dodatkowo płatne).
  • opieka do 4 godzin dziennie = 600zł ( wyżywienie dodatkowo płatne).

Opłata wpisowa - 350 zł.