Przedszkole Reda, Jana Pawła II 9C

Gdańsk, ul. Sympatyczna 8/5

ul. Obwodowa 35 G/D3 Reda

ul. Jana Pawla II 9C  Reda

MILO AKADEMIA MAŁEGO CZŁOWIEKA – opieka dzienna do 3 roku życia.

MILO AKADEMIA MAŁEGO CZŁOWIEKA to miejsce spełniające najwyższe wymagania rodziców dotyczące bezpieczeństwa, higieny i opieki nad najmłodszymi dziećmi już od 6 miesiąca życia. U nas pieczę nad Waszymi pociechami sprawuje wykwalifikowana kadra pedagogów i opiekunek.

Zależy nam, aby dzieci zdobywały w naszych placówkach doświadczenia o jakie w domu naprawdę trudno. Naszym celem jest kształcenie osobowości dziecka w najwcześniejszym okresie jego rozwoju. Pragniemy zapewnić rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny, poprzez zabawę, pielęgnację, kontakt z rówieśnikami i różnorodne zajęcia.

Potrafimy stworzyć przytulną i bezpieczną atmosferę tak aby każde dziecko czuło się jak w domu.

Dlatego Drogi Rodzicu, zadzwoń, przyjdź, porozmawiaj i zobacz, co mamy do zaoferowania…

Opłaty Reda ul. Obwodowa, Reda ul. Jana Pawła II 9C

• opieka powyżej 5 h ( 6:30 - 17:00 ) - 1400 zł
  • opieka do 4 h dziennie - 1200 zł
  • wyżywienie - dodatkowo płatne

Opłata wpisowa - 400 zł.

Opłata roczna - 300 zł.

Dofinansowania przysługujące w roku 2023/2024

UM Reda - 100 zł

400 PLUS- wypłacane przez ZUS

Powyższe kwoty dofinansowań ( jeśli przysługują rodzinie) odliczane są od kwoty czesnego.